Своєчасна заміна рідини гідропідсилювача керма (ГУР) є важливою і необхідною процедурою для кожного автомобіля, від регулярності та якості якої залежать безпека і тривалість експлуатаційних характеристик транспортного засобу, зручність управління машиною. Відсутність професійного підходу до даної проблеми, спроби самостійної заміни Гура, застосування низькоякісних, неоригінальних рідин веде до грубих порушень в цілісній системі автомобіля, виникнення згодом безлічі проблем і дорогого ремонту.

ПЕРЕВАГИ ЗАМІНИ рідини ГУР на СТО CityGaz в Харкові

CityGaz має все необхідне для швидкого і якісного заміни рідини гідропідсилювача керма (ГУР) на високому професійному рівні. У своїй роботі майстри сервісу використовують виключно, надійні і перевірені рідини, які добре зарекомендували себе в процесі експлуатації автомобіля.

CityGaz надає своїм клієнтам високий рівень технічного обслуговування, широку лінійку якісних рідин, що дозволяє повністю вирішити проблему із заміною рідини ГУР і домогтися відмінної роботи рульової частини автомобіля при будь-якій погоді і швидкості його пересування.
Плавність і легкість повороту керма, мінімальний рівень вібрації — основні критерії правильної роботи висококваліфікованих, досвідчених фахівців, які проводять заміну ГУР згідно всім необхідним нормам і використовують рідину, що відповідає стандартам високого міжнародного якості.

Гнучка ЦІНОВА ПОЛІТИКА На заміну рідини ГУР
Вартість заміни рідини ГУР відрізняється доступністю і залежить від марки автомобіля.

СТО CityGaz в Харкові готова надати свої послуги у вирішенні питання заміни рідини гідропідсилювача керма власнику машини будь-якої марки, заощадивши при цьому його фінансові кошти і час.
Так, вартість заміни рідини ГУР на популярний Форд Фокус II 1.6 коштує всього лише 500 грн. (Рідина + робота)

Для того щоб дізнатися вартість заміни рідини ГУР для інших автомобілів, зв’язуйтеся з майстрами — консультантами сервісу за вказаними номерами телефонів.

Рубрики: Блог

0 комментариев

Добавить комментарий

Avatar placeholder

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!