Для успішного функціонування двигуна внутрішнього згоряння важливу роль виконує антифриз.

Тому до числа популярних послуг нашої СТО Citygaz включена заміна охолоджуючої жідкості.Антіфріз не замерзає при мінусовій температурі і потрібен для:

збереження елементів ДВС від корозії
огорожі двигуна від надмірного нагрівання
збереження системи охолодження в мінусову температуру
Заміна охолоджуючої рідини включається в число заходів, що проводяться при ТО, і має робитися вчасно. Тарифи на роботи нашого сервісного центру по кишені кожному відвідувачу. Запишіться до нас і переконаєтеся в цьому.

За яких обставин необхідна заміна антифризу?

За загальним правилом проводити зміну антифризу необхідно кожні 2 роки. Більш точні терміни ви можете зазнати з сервісної книжки автотранспорту або у майстрів нашого СТО. Однак через певні обставини (наприклад, завершення часу придатності охолоджувальної рідини, неякісної охолоджувальної рідини) заміна може знадобитися швидше.

Як дізнатися, що антифриз потрібно змінити:

в мороз охолоджуюча рідина кристалізується
всередині розширювального бачка виникає желеобразная маса
в антифризі можливо розглядати осад
значення тестової палички, що випускається виробниками антифризу
На сьогоднішній день видів антифризу реалізується багато і при неправильному підборі охолоджуюча рідина може швидко втратити свої якості. Досвідчені експерти нашого автосервісу порекомендують антифриз, відповідний вашому транспортному засобу. Заміна охолоджуючої рідини на нашому СТО буде проведена якісно.

Заміна охолоджуючої рідини здійснюється на холодному двигуні внутрішнього згоряння і включає:

видалення старої охолоджуючої рідини,
оцінку цілісності шлангів, при необхідності — установку нових,
промивання системи охолодження,
заливання нового антифризу

У тому випадку якщо Вам потрібний ремонт, фахівці нашого автоцентру з радістю прийдуть на допомогу, так як вони мають великий досвід роботи саме з цією маркою. У нас є все необхідне обладнання, щоб якісно і найбільш швидко провести діагностику і обслуговування Вашого улюбленого автомобіля. Найкращий доказ наших слів — відгуки задоволених клієнтів.

Якість заміни тосола і будь-яких інших сервісних послуг на СТО Сitygaz перевірили вже тисячі автовласників, чиї машини працюють надійно і безвідмовно.

Рубрики: Блог

0 комментариев

Добавить комментарий

Avatar placeholder

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!