Автосервіс CityGaz на Салтівці в Харкові пропонує послугу» заміна масла в двигуні автомобіля «, також у нас Ви можете купити всі необхідні витратні матеріали: масляний фільтр, промивка двигуна, моторне масло та інше. Всі запчастини представлені різних брендів. Вартість роботи вказана в розділі « послуги СТО «. Подробиці Ви можете дізнатися за телефоном

 

Заміна моторного масла і масляного фільтра в Харкові в автосервісі CityGaz коштує   від 100 грн 

Вартість заміни масла залежить від класу вашого автомобіля.

 

Навіщо потрібна заміна моторного масла в двигуні авто?
заміна масла в харкові Забруднення масла в двигуні є постійним і безперервним процесом, незмінно веде до підвищеного зносу і передчасного виходу з ладу деталей, що труться.

Від чистоти моторного масла залежать найважливіші параметри, зокрема, ресурс і надійність ДВС, його потужність і екологічні показники.

Забруднену сажею і пилом масло піддає працюючий двигун величезним навантаженням, оскільки замість змазування, виконує роль наждачного паперу. Це призводить до зносу двигуна. Масляний фільтр створений, щоб цього не відбувалося. Тому, своєчасна заміна масляного фільтра збільшує термін служби двигуна в кілька разів.

У бензиновому двигуні синтетичне моторне масло рекомендується міняти кожні 10 — 12 тисяч кілометрів, а напівсинтетичне — 8 — 10 тисяч кілометрів.

У дизельних двигунах забруднення масла відбувається набагато інтенсивніше, ніж в бензинових і газових двигунах. Тому дизельні масла мають в комплекті спеціальний пакет присадок. Незважаючи на це, все ж потрібно робити заміну масла на дизельних двигунах на 1000-2000 км частіше, ніж в бензинових.

Стан силового агрегату Вашого автомобіля безпосередньо залежить від стану і якості моторного масла. Потреба автомобіля в заміні масла обумовлюється показниками проникаючої здатності, в’язкості і лужності змащуючого елемента. Аналіз цих характеристик дає точне уявлення про те, чи буде двигун машини забезпечений оптимальної мастилом. Невірно підібране або НЕ замінене вчасно моторне масло призводить до швидшого зносу елементів циліндропоршневої групи і інших деталей.

Як часто потрібно міняти масло
Автовиробники рекомендують проводити заміну моторного масла мінімум два рази на рік, адже використання взимку річного або всесезонного моторного масла призводить до значного прискорення вироблення ресурсу двигуна.

Справа в тому, що зимовий моторне масло має підвищену проникаючу здатність і забезпечує хорошу мастило навіть при низьких температурах. Влітку ж, навпаки, зимовий моторне масло при високих температурах не зможе забезпечити достатньої міцності змазує плівки, в результаті чого в екстремальних режимах не виключений контакт деталей «в суху», а це вже може бути для двигуна небезпечно.

Крім того, необхідно звертати увагу на тип моторного масла, вони бувають мінеральні, напівсинтетичні, синтетичні. В ідеалі необхідно використовувати моторне масло, рекомендоване виробником автомобіля. Разом з тим, фахівці часто висловлюються про те, що більш примітивні і малофорсований двигуни менш вимогливі до типу моторного масла і цілком можуть працювати на більш дешевому мінеральному моторному маслі, в той час як високофорсовані двигуни часто вимагають використання тільки синтетичних масел.

Яке по в’язкості моторне масло залити на зиму, а яке на літо?
В’язкість масла зашифрована в написі типу «SAE 10W-40». Що таке «SAE»? Специфікація SAE (SAE — суспільство інженерів-автомобілістів) є міжнародним стандартом, що регламентує в’язкість масел. Для прикладу розглянемо позначення SAE 10W-40. «10W» дає нам інформацію про зимове застосування даного масла (W — WINTER — зима). Іншими словами, від правильного вибору цього параметра залежить наскільки легко, а найголовніше без негативних наслідків, Ви зможете запустити двигун на морозі. Клас в’язкості «40» в нашому прикладі є так званим «літнім» класом і говорить про те, наскільки масло здатне зберігати працездатність у високотемпературних зонах двигуна. Наявність тільки одного з розглянутих параметрів в позначенні класу в’язкості по SAE говорить про те, що це сезонне масло (SAE 10W — зимовий сезонне масло, SAE 40 — літній сезонне масло). Присутність же в позначенні відразу двох класів (як в нашому прикладі — SAE 10W-40) говорить про

Рубрики: Блог

0 комментариев

Добавить комментарий

Avatar placeholder

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!