Гальмівний диск являє собою металеву деталь з гладкою поверхнею, закріплену на колісній ступиці. Більшість сучасних автомобілів, випущених в 1999 році і пізніше, оснащуються дисковими гальмами на всіх колесах. На старих автомобілях на задній осі можуть бути встановлені барабанні гальма. Гальмівні диски грають важливу роль в гальмівній системі. Тертя між гальмівними колодками і гальмівними дисками призводить до уповільнення і зупинки автомобіля. У міру зношування гальмівних дисків (потоншення і викривлення), вони втрачає свою здатність розсіювати тепло, створюване гальмівною системою. Це може привести до закипання гальмівної рідини і до значного зниження ефективності гальмівної системи.

Гальмівні диски є незамінним елементом гальмівної системи і являють собою металевий диск, який притискається гальмівними колодками при натисканні на педаль гальма. Таким чином, процес зупинки здійснюється за рахунок тертя між гальмівними колодками і барабанами (потрібно стежити за своєчасною заміною гальмівних барабанів). У міру зношування, ефективність гальмівної системи знижується. Для її справності і надійності потрібна заміна гальмівних дисків.

Ознаки несправності гальмівних дисків

Основними ознаками зносу гальмівних дисків є:

  • вібрація при зменшенні швидкості і зупинки;
  • синій відтінок на поверхні диска;
  • збільшення витрати палива.

На їх знос впливає акуратна їзда на машині, що виключає гонки і екстремальне гальмування. Однак причиною виходу з ладу цих деталей є не тільки справність деталей механізму. Важливе значення має правильна установка і догляд за гальмівними колодками. Саме тому при заміні гальмівних дисків фахівці радять заміну колодок. Процес заміни передніх гальмівних дисків в Харкові полягає таких етапів:

  • зняття гальмівних колодок;
  • зняття гальмівного механізму;
  • за допомогою мотузки або дроту підвішування до пружини передньої підвіски гальмівного механізму;
  • очищення гальмівного диска і обробка спеціальною рідиною в місцях наявності іржі;
  • зняття гальмівногодиска;
  • установка нового гальмівного диска в зворотному порядку.

Аналогічно вище описаного процесу відбувається заміна задніх гальмівних дисків.

Вартість заміни дисків в Харкові

Подібний вид ремонту автомобіля, як заміна гальмівних дисків виконуватися періодично і займає значний період часу. Фахівці виконають даний ремонт в будь-якому зручному місці при цьому ціна заміни гальмівних дисків в Харкові прирівнюється до оптової, тобто буде значно нижче, ніж в автосервісі.

Майте на увазі

Гальмівні диски змінюються парами. При заміні гальмівних дисків на передній осі нові гальмівні диски ставляться на обидва передні колеса. Ця робота виконується спільно з заміною гальмівних колодок. При заміні гальмівних дисків гальмівні колодки також підлягають заміні. Виняток становлять випадки, коли гальмівні колодки мінялися недавно.

заміна гальмівних дисків в Харькові

Наші рекомендації
Доброю практикою є щорічне вимірювання товщини гальмівних дисків. Механік повинен вимірювати товщину гальмівних дисків при кожній заміні гальмівних колодок. Як правило, ресурс гальмівних дисків в два рази більше ресурсу гальмівних колодок. Це означає, що гальмівні диски потрібно міняти при кожній другій заміні гальмівних колодок. Експлуатація автомобіля з зношеним гальмівними колодками або дисками призведе до пошкодження гальмівних дисків.

Заміна гальмівних дисків

Скільки коштує заміна гальмівних дисків і колодок в Харкові на Салтівці на СТО CityGaz? Залежить від моделі вашого автомобіля. Подивіться приклади для різних моделей. Поки звичайні автосервіси покривають свої рахунки на оренду та інші витрати за рахунок клієнтів, CityGaz економить гроші своїх клієнтів.

Рубрики: Блог

0 комментариев

Добавить комментарий

Avatar placeholder

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!