СТО ТИМЧАСОВО НЕ ЗАЙМАЄТЬСЯ ГБО

Незважаючи на падіння цін на нафту, ціни на бензин чомусь весь час зростають. Парадокс? Швидше об’єктивна реальність … З цього багато автомобілістів починають все більше замислюватися над необхідністю економії на паливі. Перший варіант банальний — менше їздити. Але що робити, якщо існує необхідність в постійному використанні авто? На допомогу Вашому гаманцю перейде установка ГБО в Харкові від майстерні citygaz.com.ua.

Установка ГБО 4 покоління Харків
Наша компанія пропонує послуги з установки газобалонного обладнання, а саме:

установка ГБО на іномарки;
установка ГБО на ланос;
установка ГБО на ВАЗ;
ремонт і обслуговування газобалонного обладнання;
професійні консультації з питань газового обладнання;
швидке і якісне виконання роботи.
Комплект ГБО + установка = 150 € + 1100 грн
Ми працюємо тільки з продукцією перевірених компаній по виготовленню газобалонного обладнання. У нашому ассортіментепродукція від компаній: STAG, KME і AGIS — Польща; PRIDE і KING — Італія; ATIKER — Туреччина. Все обладнання має гарантію від виробника.

Купити ГБО Харків
Залежно від виду паливної системи двигуна і деяких його інших характеристик залежить тип встановлюваного ГБО. На автомобілі з карбюраторними двигунами встановлюється ГБО другого покоління — газовий карбюратор. В установках даного типу уприскування паливної суміші відбувається безперервно, що трохи підвищує витрата палива, але обумовлено особливостями двигуна. ГБО другого покоління підійде для більшості автомобілів вітчизняного автопрому: ВАЗ 2101-2109; ІЖ, ГАЗ. Для інжекторних автомобілів використовується ГБО четвертого покоління, або газовий інжектор. Завдяки циклічної подачі паливної суміші досягається економія палива і зниження викидів в атмосферу. Четверте покоління ГБО ідеально для установки на Ланос і багато бюджетні іномарки. Для двигунів унікальною компонування і інших, складних з точки зору механіки двигунів, є ГБО п’ятого покоління. П’яте покоління важко в обслуговуванні і коштує чималих грошей. Його доцільно встановлювати на іномарки цінової категорії вище середнього. Крім установки ГБО в Харкові, citygaz.com.ua також займається ремонтом, настроюванням та обслуговуванням газобалонного обладнання будь-якого ступеня складності і для будь-яких автомобілів. Гарантія на наше обладнання становить 100-150 тисяч кілометрів.

Рубрики: Блог

0 комментариев

Добавить комментарий

Avatar placeholder

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!