Коробка передач — одна з найважливіших деталей функціоналу автомобіля. Саме вона забезпечує передачу необхідного в даних умовах крутного моменту від двигуна до коліс. Її вихід з ладу може доставити вам масу проблем, аж до неможливості користуватися вашим авто. Тому при найменших ознаках несправності не варто затягувати з діагностикою.

Ремонт коробки передач потрібно в разі, якщо вона видає сторонній шум і скрегіт під час перемикання і руху, стала більш туго перемикати передачі. Обов’язково зверніть увагу на подібні сигнали і зверніться до фахівців. Не займайтеся самолікуванням вашого автомобіля! Бажання все зробити самому зрозуміло і похвально, але пам’ятайте, що простіше і дешевше виправити проблему, яка не була посилена втручанням ззовні.

Ремонт КПП Харків

Ремонт КПП в Харкові ви можете зробити в нашому СТО. Наші висококваліфіковані фахівці зроблять точну діагностику неполадок як автоматичної, так і механічної коробки передач. Можливий повний ремонт або частковий, заміна окремих елементів.

Ціна на ремонт КПП буде залежати від того, якого типу у вас коробка — автоматична або механічна, від марки і моделі вашого авто, його пробігу, складності проблеми. Може знадобитися повна заміна коробки або просто звичайна чистка.

Ремонт АКПП Харків

Автоматична коробка передач найбільш поширена в Харкові на сьогоднішній день. Тому наша СТО за час своєї діяльності накопичила значний досвід в ремонті АКПП. Ми використовуємо тільки надійні програми комп’ютерної діагностики і виключно якісні, сертифіковані матеріали від провідних виробників. Ви можете бути впевнені в тому, що ремонт буде здійснено не візуальний, а дієвий і ваш автомобіль буде їздити як до поломки, а то і краще. Наша мета — усунути первинну причину несправності і ми вміємо це робити.

Будь-який ремонт АКПП починається з діагностики і в СТО City Gaz є все необхідне обладнання і вміють ним користуватися майстра для якісного її проведення. Подальші дії будуть залежати від виявленої проблеми, відповідно, ціна на ремонт АКПП варіюється від досить низькою до недешевої. Ціни на послуги ремонту МКПП і АКПП ви можете знайти в нашому прейскуранті.

Наші фахівці рекомендують проводити діагностику коробки передач не рідше 2 разів на рік. Пам’ятайте, що запобігти проблемі простіше, ніж потім її вирішувати.

Рубрики: Блог

0 комментариев

Добавить комментарий

Avatar placeholder

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!