Від стану двигуна залежить життєздатність вашого автомобіля. Його несправність чревата повної неможливістю користуватися авто. Тому дуже важливо вчасно проводити повну діагностику ДВС, а також не зволікати з усуненням неполадок в разі їх виявлення.

Провести комплексну діагностику двигуна в Харкові і подальший ремонт ви можете в нашій СТО. Ми займаємося як вітчизняними двигунами, так і зарубіжних виробників. В наявності все необхідне обладнання для роботи з карбюраторними і інжекторними двигунами, що працюють на бензині або на газу. Здійснимо профілактику, заміну окремих частин, капремонт двигуна і повну його заміну на новий.

Капремонт двигуна Харків

Капітальний ремонт ДВС завдання не з легких і потребує великих затрат часу і істотного обсягу ремонтних робіт, так як необхідно перебрати двигун і здійснити заміну всіх несправних деталей. Однак наші фахівці в максимально можливий короткий термін вироблять розбирання / мийку двигуна з наступною дефектації та оцінкою підсумкової вартості капітального ремонту, і повернуть вашому двигуну працездатність.

В нашій СТО є все необхідне обладнання і досвід для гільзування / растачивания циліндрів, відновлення колінчастих / розподільних валів, діагностики і будь-якого ремонту газобалонного обладнання — клапанів, редукторів, форсунок. Ми використовуємо тільки якісні, сертифіковані деталі, так що ви можете бути впевнені в тому, що ремонт буде проведений максимально результативно.

Заміна двигуна Харків

У разі повного виходу з ладу ключових деталей двигуна і неможливості його капремонту, майстри нашої СТО допоможуть в пошуку і заміні двигуна на новий. Ми зробимо всі необхідні роботи з його встановлення та налагодження, дамо всі необхідні консультації та рекомендації. Підкажемо необхідна перереєстрація авто в зв’язку з заміною мотора.

Ми гарантуємо вам надійний результат нашої роботи і повну справність вашого двигуна.

Рубрики: Блог

0 комментариев

Добавить комментарий

Avatar placeholder

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!