Багато з нас, вибираючи автомобіль, дотримуються основного аргументу на користь тієї чи іншої марки залізної конячки — її вартості. Витягнуті з власного бюджету кошти визначають те, що на них можна придбати.

Даєш коробку-автомат!
При сучасних швидкостях на дорогах мегаполісу, мимоволі замислюєшся над тим, що автомобіль, оснащений автоматичною коробкою передач — є найвірнішим рішенням в ситуації, що склалася. Та й вітчизняна промисловість раптом зробила значний стрибок вперед.
Колись корейський популярний автомобіль, тричі зазнав зміни, перетворився в Lada Granta з наміром претендувати на категорію «народного автомобіля». Наявність двох незаперечних чинників, таких як коробка-автомат і ціна трохи вище 350000 рублів, може затвердити його в даній номінації. В цьому випадку, питання багатьох: який недорогий автомобіль краще купити, може зникнути сам по собі.
Тим, хто не сприймає продукцію вітчизняного виробника і не заморочені на обсязі салону або розмірі багажника, ринок пропонує пару французьких близнят Сітроен-C1 і Пежо-107, а також лінійку авто з Кореї: Kia Picanto, Kia Rio і Chevrolet Spark в рамках цінової політики від 400 до 500 тис.р ..

Який недорогий автомобіль краще купити? Може — старий?
Звертаючись до категорії ринку старих автомобілів, існує реальна можливість істотно заощадити кошти. Будь-який автомобіль, який залишив територію автосалону, відразу втрачає до 15% початкової вартості. Трирічна експлуатація призводить до того, що автомобіль вже коштує 40-50% від початкової ціни. У вартість нового автомобіля включено безліч чинників «новизни» і різних видів страхування.
Купуючи старе авто, так само можна натрапити на безліч «підводних каменів». Європейські «Утопія», вітчизняні засоби тарана і працівники «на перевезення», категорія викрадених автомобілів.

Щоб уникнути проблем, пов’язаних з придбанням авто на ринку, скрупульозної тяганиною експертиз та перевірки технічної документації, чи не краще звернутися в салон уживаних автомобілів?

Грамотні менеджери підкажуть, який недорогий автомобіль краще купити, нададуть відповідну технічну документацію. Вартість автомобіля, природно буде трохи вище, ніж на ринку. Але зате ви економите сили, нерви і час.
Деякі салони автомобілів б / у, проводять акції: приїжджаючи на своєму старому авто, ви їдете на відносно новому, заплативши лише відповідну різницю.
Спосіб придбання авто вибирати вам.
Вдалої покупки!

Рубрики: Блог

0 комментариев

Добавить комментарий

Avatar placeholder

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!