На старих автомобілях через час може утворюватися туман, тому ми розповімо вам, як відполірувати автомобільні фари, щоб вони виглядали як нові. Це пов’язано, зокрема, з впливом сонця, солі або несприятливими погодними умовами. Замутнені фари знижують ефективність освітлення дороги, тому потрібно стежити за їх станом.

Багато хто вибирає заміну фар на нові, але якщо ви хочете заощадити грошей, ми пропонуємо варіант їх полірування або очищення. Зрештою, подумайте, що заміна фари в майстернях може коштувати вам кілька тисяч. Якщо ви хочете і можете відполірувати фари свого автомобіля самостійно, то читайте статтю далі.

Коли приходить час відполірувати фари?

Досить легко зрозуміти, коли необхідно полірувати фари, так як в більшості випадків це можна побачити неозброєним оком. На поверхні фари буде видно явну шорсткість на поверхні і жовтувато-білий відтінок.
Це відбувається тому, що сучасні транспортні засоби оснащені лінзами фар із пластику або полікарбонату, які, природно, з часом страждають від деякого «окислення». Знос прискорюється впливом ультрафіолетового сонячного світла, солями і хімікатами, якими покривають дороги.

Що потрібно для полірування фар автомобіля?
Шліфувальні зерна 400, 1000 і 2000. Буде зручніше зробити це за допомогою шліфувальної машинки або спеціальної насадки на шуруповерт.
Мильна вода.
Дриль з 2 або 3 вовняними дисками.
Бавовняна тканина.
Малярський скотч.
Процес полірування залежить від навичок, тому він може зайняти від 15 до 40 хвилин на фару.

Добре очистіть фару ганчіркою

Перш за все, ми повинні повністю очистити фари великою кількістю мила і води, щоб видалити забруднення поверхні, хімікати і бруд. Для цього ми також можемо використовувати будь-який універсальний засіб для чищення. Якщо знос фари незначний і майже немає шорсткості, то можна перейти до кроку 5.

Обклейте поверхні навколо фари малярським скотчем
По-друге, рекомендується повний захист поверхонь біля фар. Для цього можна використовувати малярську стрічку. Якщо ви не хочете, щоб ваша фарба була пошкоджена в процесі шліфування або полірування, то потрібно акуратно обклеїти інші деталі.

шліфування фари

Після того, як фара буде захищена і очищена, ми повинні відшліфувати її. Рекомендована наждачний папір — зерно 400, 1000 і 2000, а також потрібно змочувати їх у воді і наносити круговими рухами акуратними рухами. У кутах найкраще робити рух вперед назад.
Якщо у вас є розпилювач води, то потрібно постійно змочувати їм фару і наждачний папір.
Зробивши цей час від часу, рекомендується спочатку пройти поверхню фари наждачним папером 400 зерен, а потім наждачним папером 1000 зернин і, нарешті, наждачним папером 2000. Важливо пам’ятати, що потрібно поступово змочувати пошкоджену і шорстку поверхню.
Після обробки можна пройтися по шорсткою поверхні фари рукою, щоб перевірити якість роботи.

Очистити водою і висушити
Після шліфування доведеться очистити фару водою, щоб видалити пластикове сміття. Після очищення потрібно висушити фару.

полірування
Далі слід нанести спеціалізований лак. Але хтось використовує звичайні зубну пасту або соду. Також можна вибрати 100% спеціалізовані продукти для фар.

Після рівномірного розподілу вироби тонким шаром потрібно пройтися по фарі вовняним диском в поєднанні з шуруповертом, так як він не тільки добре полірує, а й його розмір ідеально підходить для переважної більшості фар.
Переконайтеся, що стоїть низька швидкість на шуруповерт, так як дуже висока швидкість може пошкодити фару. Важливо знати, що цей крок заснований на повторенні, тому не потрібно турбуватися, якщо після першого або другого разу фара не виглядає на 100%.
Деякі спеціалізовані комплекти фар включають лак, який наноситься після шліфування і за допомогою якого процес завершується після однієї години сушки і декількох годин без руху (Sylvania Kit).

очищення
Коли пластикова поверхня буде ідеально відполірована, то доведеться замінити вовняний диск на новий.

видалення стрічки
На даному етапі слід видалити малярську стрічку.

Речі, які слід мати на увазі при поліровці фари
Залежно від марки або виробника фари, вона може мати різну товщину. Не рекомендується проводити полірування і шліфування більше двох разів, так як можуть з’явитися тріщини, через що доведеться замінити фару на нову.

Рубрики: Блог

0 комментариев

Добавить комментарий

Avatar placeholder

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!