Осінній повітря просочене вологою, і відчути це можна в ранковий час, коли сідаючи в автомобіль, водій починає відчувати неприємний болотний запах. Причина в даному випадку може з’явитися не тільки через сезонний фактор, а й з інших причин. Їх необхідно визначити і усунути.

Чому в салоні з’являється запах вогкості.

З’являється запах вогкості в салоні через високу вологість, і найчастіше це пов’язано з погодою. Однак в деяких випадках спровокувати його можуть і поломки деяких систем, наприклад клімат-контролю.
Освіта вологих ділянок призводить до активного розмноження бактерій, грибків, які активно розростаються, від чого і з’являється запах болота. Тому в більшості випадків для його усунення досить визначення місць скупчення рідини і їх усунення. Якщо ж запах з’явився з інших причин, можна використовувати спеціальні засоби або домашні склади, які по ефективності можна порівняти з ароматизаторами.

Спровокувати появу запаху сирості можуть такі чинники. це:

Порушення герметичності кузова.

У разі, якщо двері, багажник, капот закриваються нещільно, залишаються щілини. Через них в салон проникає нагодований вологою повітря, краплі рідини, які при нагріванні випаровуються, чому вологість в салоні підвищується. При цьому створюються відповідні для утворення цвілі умови;

Зберігання авто на вулиці.

Найчастіше з вогкістю в салоні стикаються власники транспортних засобів, які залишають авто на відкритих парковках. В даному випадку незалежно від якості ущільнювачів вода може потрапити в салон, і частіше за все відбувається так саме восени або навесні;

Відвологлі килимки.

У холодний період волога з взуття водія неодмінно потрапляє на килимок. При цьому збільшується вологість повітря;

Несправність відсотків.

Ця проблема виникає частіше у тих авто, у яких є люки. Засмічення відвідних воду каналів призводить до протікання рідини в салон під обшивку. В результаті на стелі можуть з’явитися вологі плями, а в салоні — неприємний запах.
Необхідно врахувати, що вогкість провокує появу грибків цвілі, які швидко розмножуються при зростанні температури. З’явитися вони можуть навіть якщо погода суха, і в салоні не видно слідів вологи. У цьому випадку причиною стає проблема авто. Це можуть бути протікають шланги, що засмітилися фільтри, знос прокладок бензонасоса, несправність кондиціонера.

Що робити.
Коли поломка, несправність, що викликає підвищення вологості в салоні буде визначена, її слід усунути. Потім потрібно виконати наступні дії:

провітрити салон.

Цей спосіб найкраще застосовувати в літній період, і для провітрювання достатньо відкрити двері на кілька годин;

включити кондиціонер.

Працююча система вентиляції допоможе вивести зайву вологу, і вже через півгодини мікроклімат в авто нормалізується;

прогрівання.
В цьому випадку включається грубка;

• мийка і сушка килимків.
Якщо на даних аксесуарах багато вологи і забруднень, їх слід помити в мильному розчині і добре просушити. Всі поверхні в салоні протираються антисептиком, який знищить грибок і пліснява. Також можна замінити килимки (якщо вони тканинні) на гумові. Якщо запах не пропав, слід зняти чохли сидінь і також випрати їх у мильному розчині.
Коли дані заходи будуть виконані, запах вогкості пропаде. А для освіження можна придбати ароматизатор салону або використовувати домашні засоби — кава в мішечках, корицю.

Рубрики: Блог

0 комментариев

Добавить комментарий

Avatar placeholder

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *