Діагностика автомобіля перед покупкою — не розкіш і не примха, а природна потреба кожного покупця. Здавалося б, як може сучасна людина зважитися купити «кота в мішку» за чималі гроші? Тим не менш, тисячі автолюбителів набувають машини практично навмання, покладаючись на абсолютно суб’єктивні чинники типу інтуїції або «особливого внутрішнього почуття». Нерідко трапляється, що ця сама інтуїція дає команду «купити» — а через дуже короткий час у володаря «особливого почуття» починається прозріння, змішане з гірким похміллям …

«Поради знаючих друзів» — ще один фактор серйозного ризику. Легко піддаються впливу люди іноді йдуть подібним радам з фанатизмом, гідною кращого застосування. Їм невтямки, що дорога покупка, зроблена за свої гроші, але за порадою приятеля — часто виявляється нічим іншим, як покупкою саме для приятеля. Дуже швидко з’ясовується, що куплено не зовсім те, що потрібно. А потрібно інше — наприклад, авто іншої модифікації, іншого кольору або з іншими споживчими характеристиками.

Огляд авто перед покупкою

Якщо Ви купуєте новий автомобіль у офіційного дилера — ризики зведені до мінімуму самою системою покупки-продажу, в яку закладено одне з найбільших винаходів людства: гарантійні обслуговування. Таким чином, продавець сам кровно зацікавлений в тому, щоб продати покупцеві «здоровий» автомобіль без «дитячих хвороб». В іншому випадку він відразу ж почне витрачати свої кошти на «лікування» тих самих «хвороб»; та ще почнуться нарікання клієнтів; та ще підуть чутки, що тут реалізують машини низької якості … Жодна компанія не зацікавлена ​​в подібному реноме. Тому в дилерських мережах діє система передпродажної підготовки: автомобіль кілька разів перевірять і перевірять — перш, ніж продадуть його Вам.

Однак Ви має повне право сумніватися в якості будь-якого товару, навіть наданого Вам з гарантією. Тому в СТО Citygaz в Харкові Ви можете замовити допомогу грамотного фахівця з діагностики, який поїде разом з Вами в автосалон для перевірки автомобіля перед покупкою. Поради друзів — це добре, але для такого відповідального справи краще все-таки скористатися послугами досвідченого професіонала.

Зовсім інша картина вимальовується, якщо Ви вирішили придбати старий автомобіль у приватного власника. У нього немає перед Вами будь-яких зобов’язань гарантійного характеру. З тієї хвилини, як процедура купівлі-продажу завершена — всю відповідальність за авто несе новий власник.

Перш, ніж відвідати авторинок або приватного продавця — потенційному покупцеві слід твердо засвоїти кілька статистичних фактів.

80% старих автомобілів не відповідають технічним станом, заявленому продавцем. Їх стан гірше або набагато гірше.
Більш ніж 50% старих автомобілів мають скоригований — в сторону зменшення, зрозуміло — пробіг.
Близько 66% старих автомобілів перенесли ремонт кузова.
Приблизно 25% старих автомобілів відновлені після серйозних ДТП.
Діагностика авто перед покупкою починається з найпростіших і приземлених речей. Якщо Ви шукаєте стару машину на сайтах автопродажів або в спеціалізованій пресі — радимо звертати увагу тільки на оголошення з фото! Оголошення без фото повинно Вас, як мінімум, насторожити. В наші дні практично у кожного є цифровий фотоапарат, або хоча б камера в мобільному телефоні. Зробити кілька фото не складає ніяких труднощів, тим більше, якщо людина хоче продати дорогу річ. Якщо людина пропонує автомобіль без фото — він або хронічний ледар, або, що ймовірніше, звичайний шахрай.

Зверніть увагу на дату публікації оголошення про продаж авто. Не викликають особливої ​​довіри оголошення, що висять на сайтах багато місяців. Можливо, господар авто невиправдано завищив ціну, а також пропонує неякісний товар.

Отже, Ви відклали вподобане оголошення в умовну «кошик». Наступний крок — дзвінок людині, що продає машину. Під час розмови постарайтеся з’ясувати наступне.

Ваш співрозмовник — власник автомобіля, або всього лише уповноважена особа? Якщо машину продає посередник, в її вартість закладено і відповідну винагороду для посередника. Це потрібно враховувати.
Чи є в авто пошкодження кузова та інші дефекти? Тон і характер відповіді, як правило, вкаже, з ким Ви маєте справу — з відповідальною людиною або брехуном.
Скільки господарів було у цього автомобіля раніше? Як правило, велика кількість власників свідчить про непростий технічний стан машини.
Чи готовий продавець надати автомобіль для всебічної перевірки із залученням стороннього фахівця? Це найголовніше питання, фактично — тест на «профпридатність» продавця.

Рубрики: Блог

0 комментариев

Добавить комментарий

Avatar placeholder

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!