Будь-який автомобіль з часом вимагає мийки, очищення ЛКП кузова, прибирання салону. Однак забруднення накопичуються не тільки зовні, але і всередині авто, в його підкапотному просторі. Новоутворена «шуба» з пилу, масла і бруду негативно впливає на функціонування силового агрегату і інших елементів авто, але і може привести до досить жалюгідних подій.

Чи потрібно чистити підкапотний простір і як часто це потрібно робити.

Наскільки часто слід виконувати очистку двигуна авто і підкапотного простору не знають навіть фахівці. Деякі стверджують, що досить здійснювати заходи з прибирання раз на рік, інші ж вважають, що робити це потрібно не рідше разу на сезон. Однак при цьому всі сходяться на думці, що підкапотний простір потребує періодичного очищення. Скупчилися реагенти і забруднення негативно впливають на працездатність авто і можуть привести до його поломки.
Необхідно врахувати, що забруднення на моторі призводять до його перегріву, так як в цьому випадку тепловіддача стає значно гірше. В результаті зменшується його ресурс і підвищується знос деталей. З’являються плями масла негативно впливають на електричну проводку.

Як вибрати засіб для миття.

Вибираючи засіб для миття силового агрегату, слід пам’ятати, що використання звичайних миючих складів, призначених для посуду, може завдати шкоди. При відсутності спеціалізованих складів один раз можна скористатися й ними, але в цьому випадку ефект від процедури буде гірше.

Категорично заборонено застосовувати для очищення двигуна такі рідини як гас, бензин. Вони дійсно непогано справляються зі складними забрудненнями, але якщо їх не видалити повністю, то можливо загоряння силового агрегату. Тому не варто економити, а краще придбати відповідну рідину для миття підкапотного простору.

Вона буває двох видів — спеціальна і універсальна. Спеціальний засіб використовується для конкретних видів забруднень, а універсальне — підходить для всіх наявних плям. Необхідно звернути увагу і на тару кошти. Це може бути скляні, пластикові флакони або балончики з аерозолем. Останні два види краще — вони безпечніше.

Також потрібно враховувати, що для кращого результату слід ознайомитися з інструкцією. Розраховувати на те, що один засіб повністю видалить всі види забруднень не варто. Однак домогтися досить високої ефективності складу можливо, якщо точно знати, який час тримати його на поверхні, якою водою і під яким тиском змивати.

Але в будь-якому випадку можна ефективно змити бруд, а невеликий шар масла розчинитися під впливом хімічних складів. Цього буде достатньо для очищення поверхні і видалення самих товстих шарів грязьовий «шуби». Однак потрібно розраховувати, що може знадобитися кілька флаконів засобу.

Мийка підкапотного простору.

Приступати до мийки потрібно тільки після того, як двигун охолоне. Також буде потрібно зняти акумулятор, щоб уникнути попадання рідини. Всі елементи електроніки, місця з’єднань проводів ретельно ізолюються. Потім можна приступати до миття.
При проведенні даної процедури потрібно дотримуватися інструкції. Мильна склад наноситься на поверхню мотора, а важкодоступні місця протираються пензликом або щіткою з довгою ручкою. Потім піну потрібно залишити на деякий час, після чого вона змивається теплою водою.

Особлива увага приділяється просушування простору. Використовувати для цього нагрівальні елементи не можна. Краще взяти компресор, який потоком повітря видалить залишки вологи.

Рубрики: Блог

0 комментариев

Добавить комментарий

Avatar placeholder

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!