Кожен власник машини хоче вберегти її від угону. Для того щоб це зробити ефективно, потрібно встановити на транспортний засіб дієву сигналізацію. Вибрати таку, зовсім не так просто, як здається, тут важливо врахувати багато моментів в процесі цього вибору і підійти до нього відповідально.
Найпримітивніша і проста сигналізація — це одностороннього типу.

Вона вже досить давно не вважається дуже актуальною, однак і коштувати вона буде менше, ніж інші, більш досконалі аналоги. Тут можна керувати цією системою за допомогою брелока, проте всі сигнали будуть відбуватися в одну сторону і не буде зворотного зв’язку. Що стосується тих сигналів, які таким способом подаються, то в цьому випадку якщо в машину захочуть проникнути пролунає відповідний сигнал, проте він не завжди може бути чути.

В цьому плані двостороння сигналізація буде набагато більш досконалим варіантом, а також більш зручним, так як про те, що в машину захочуть проникнути, людина зможе дізнатися за сигналами зі спеціального брелока. Варто відзначити, що сигналізація не тільки захищає автомобіль від можливого злому, вона ще й дає можливість керування машиною на відстані. Це дає можливість завести цей транспортний засіб до того, як людина в нього сяде. Це дуже зручно буде в зимовий час, для того, щоб людина не залазив в той салон, який промерз, його можна попередньо прогріти.

Часто сигнали з автомобіля при двостороннього зв’язку можуть подаватися вже на більшу відстань, ніж односторонні сигнали. Дуже зручним є та обставина, що брелок для машини дозволяє заблокувати двері і вікна і це добре підійде, якщо людина іноді по забудькуватості забуває закрити двері і вікна. Також дуже зручним є той момент, що якщо машину поженуть, на брелоку буде відображатися інформація про її стан. Також можна за допомогою брелка зупинити запуск двигуна, а якщо все-таки двигун був запущений, а машина викрадена, тоді можна зупинити двигун для того, щоб злодій не зміг виїхати далеко.

Чим більш досконалою є сигналізація, тим на більший радіус поширюється її дії, а також вона тоді володіє великою кількістю корисних і ефективних функцій.
При установці сигналізації економити не бажано, адже мова йде про безпеку автомобіля. Тут важливо розуміти, що злодії теж не сплять і можуть придумати досконалі системи, які дозволять сигналізацію відключити. Тому краще вибрати варіант, який буде дорожчий, проте і якість у нього буде прийнятним.

Рубрики: Блог

0 комментариев

Добавить комментарий

Avatar placeholder

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать звонок
+
Жду звонка!